تبلیغات
دانلود بازی های کمیاب و زیبا

دانلود بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands
حدود هفت سال از ارائه بازی Prince of Persia: The Sands of Time می گذرد. بازی ای که نه تنها بین طرفداران بازی های کامپیوتری به محبوبیت رسید، بلکه نظر مثبت اکثر منتقدان بازیهای کامپیوتری را هم به خود جلب کرد. این مقبولیت گسترده منجر به ارائه دو دنباله دیگر با نامهای Prince of Persia: Warrior Within و Prince of Persia: The Two Thrones  در سالهای ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ شد. دو نسخه آخر در سه گانه Sands of Time اگر چه نتوانست مانند بازی اول آن نظر بالای منتقدان را بخود جلب کند، اما همچنان بعنوان بازی  محبوب بین طرفداران باقی ماند. در سال ۲۰۰۸ کمپانی  Ubisoft نسخه ای جدید و متفاوت از بازی Prince of Persia را عرضه کرد که علی رغم گرافیک و سبک بازی متفاوتش نتوانست آنچنانکه The Sands of Time به محبوبیت رسید، مقبولیت پیدا کند. این بازی بر خلاف نسخه های قبلی ، بیشتر حال و هوای ایرانی داشت و از وردهای فارسی در آن استفاده شده بود.

Ubisoft اینبار قصد دارد نسخه ای جدید از بازی Prince of Persia که ادامه ی سری سه گانه بازی The Sands of Time است را تحت عنوان Prince of Persia: The Forgotten Sands ارائه نماید.

در حال حاضر نسخه های این بازی برای کنسول منتشر شده است و ما این خبر را به شما می دهیم تا پایان این هفته نسخه کامپیوتر آن هم منتشر می شود . مطمئنا با انتشار نسخه pc  این بازی فروشش چند برابر شده وجایگاه مناسب خود را کسب می کند .

چند نما از بازی :


سایت joystiq مصاحبه ای رو با Michael McIntyre سرپرست level design بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands انجام داده که با هم میبینیم.

Joystiq:شما روی کدوم سری از بازی های Prince of Persia کار کردید؟
Michael:من روی Prince of Persia 2008و Prince of Persia: The Two Thrones کار کردم والان هم دارم روی The Forgotten Sands کار میکنم.(و هم چنین DLC برای آخرین نسخه)

Joystiq:ساخت The Forgotten Sands been رو از کی شروع کردید،و چه زمانی تصمیم گرفتید که بازی رو به عنوان ادامه ی The Sands of Time بسازید؟
Michael:حدود یک ساله ونیم هست که بازی در دست ساخت می باشد،واگر منصفانه بخوام بگم ما در هنگام ساخت تصمیم گرفتیم که بازی رو در دنیای The Sands of Time ادامه بدیم.

Joystiq:شما چطور می خواهید بین تفاوت های دو دنیای پرنس ارتباط ایجاد کنید،The Sand of Times و نسخه ۲۰۰۸؟
Michael:من دقیقا نمیدونم که آنها در این رایطه چه کاری میخوان انجام بدهند.Prince of Persia که سال ۲۰۰۸ منتشر شد دنیای خود را دارد.این نسخه جدید هم که به سری مورد علاقه طرفداران برگشته،در دنیای The Sands of Time اتفاق خواهد افتاد.پس من فکر نمیکنم که ما با گفتن”اوه،اتفاقا،این پرنس از Sands of Time هست “مشکلی داشته باشیم.واینکه الان همه ما واقعا به این حقیقت توجه داریم.

Joystiq:نسخه جدید روی چه پلتفرم هایی عرضه میشه؟
Michael:ما درایم روی نسخه های PS3, Xbox 360, PC, Wii, PSP و DS کار میکنیم.

Joystiq:آیا همه نسخه هاشبیه به هم خواهند بود یا متفاوتند؟
Michael:آنها متفاوت خواهند بود.هر کنسول قدرت و ضعف هایی دارد،پس بازی های مخصوص به خودرا هم دارند.بنابر این تفاوت هایی بین آنها وجود دارد.

Joystiq:آیا خنجر زمان(وسیله بازگشت زمان)در The Forgotten Sands وجود دارد؟
Michael:من نمیتونم در مورد خنجر زمان صحبت کنم،اما این داستان The Sands of Time نیست.داستان این نسخه بین Sand of Time و The Warrior Within اتفاق می افتد.

Joystiq:آیا The Forgotten Sands به فیلم این سری ارتباطی دارد؟
Michael:اساسا،فیلم داستان سه گانه Sand of Time را بازگو می کند که توسط Ubisoft ساخته شده بود و داستان این بازی موازی با آن اتفاق می افتد.پس،کاراکتر مشابهی دارند.

Joystiq:آیا Jake Gyllenhaal در این بازی به جای پرنس صحبت میکند؟
Michael:نه.

Joystiq:آیا Yuri Lowenthal گوینده صدا در Sands of Time و The Two Thrones نقشش را به عنوان پرنس تکرار میکند؟
Michael:اون برگشته.

Joystiq:و Nolan North چطور؟آیا او صداپیشه کاراکتری در بازی خواهد بود؟
Michael:من نظری ندارم.

Joystiq:او در اکثر بازیها هست.
Michael:بله،ما از اون بااندازه کافی در Assassin’s Creed استفاده کردیم.(میخندد)

Joystiq:بازی Warrior Within نسخه دوم سری Sands of Time به خاطر درجه تاریکی مورد انتقاد قرار گرفت که جو بازی خیلی تاریکتر از نسخه اول بود و پرنس به طرز غیر قابل وصفی خشن تر شده بود و دلنشین نبود.با این وجود آیا The Forgotten Sands شبیه به نسخه اول خواهد بود یا نسخه دوم؟

دانلود پارت اول با 200 مگابایت


دانلود پارت دوم با 200 مگابایت


دانلود پارت آخر با 37 مگابایت


VN:F [1.7.4_987]


ادامه مطلب